Sponzoři závodu


Generální partner

Force

 

Hlavní partner

Stanion

 

Partneři

Cyklosport Pavel Bulis Raab Computer Bottico Daylong Reborn Štastná hvězda Euro Car Zlín Pizza bar Angelo EthicSport RK Heureka FCC OD Morava Drásal Mitas TON

Aktuality před startem ( aktualizováno 3.8. )

Už jen pár dní do startu 5. ročníku Hostýnské 50ky. Několik informací před startem.

 

Závod se jede jako 3. díl seriálu O krále Hostýnek. 

Stejně jako v minulých ročnících budeme i letos dražit předmět s cyklistickou tématikou. Fotografka Márkéta Navratilová nám věnovala do aukce fotografii z Tour de France. Bude se jednat o obraz ve velikosti A2, který bude zarámovaný a výtěžek z této dražby půjde Matýskovi Novákovi z Olomouce, který trpí mozkovou obrnou. 

 

Partner závodu X-park Františkov nám pro všechny děti věnoval gumové náramky s logy X- parku, X- sportu a s krevní skupinou dítěte. Náramek si vyberete podle krevní skupiny dítěte. Z každého náramku zaplatí X-park Františkov 100,- Dětskému domovu Paprsek v Olšanech. Tyto náramky budou k dispozici i k prodeji za 150,- pro ostatní závodníky nebo doprovod. 

 

V souvislosti se stavbou kruhového objezdu nad náměstím " U Benetkového" , odstartujeme závod z náměstí slavnostně a za zavaděcím vozem od Euro caru Zlín odstartujeme závod za městem ostrým startem. Ze stejného důvodu se do prostoru cíle, kde jsou oficiální parkoviště k závodu, dostanete ulicí Kamenec. Do této ulice vás navede značení " Prezentace". 

 

Catering pro závodníky připraví firma Angello pizza.
--------------------------------------
Závodníci se v cíli mohou těšit na bohaté menu: 

Boloňské těstoviny se sýrem 
Kuskus s grilovanou zeleninou / s gyrosem
Těstovinový salát
Kotlíkový guláš
+ pivo a malinovka

Pro všechny děti máme připravený malý kuřecí přírodní řízek v sezamové bulce. Bio nápoj a nanuka.

 

!!!!!!! Změna na trati !!!!!  : 

Vzhledem k probíhající těžbě dřeva za občerstvovačkou v Rajnochovicích jsme nuceni vynechat serpentýnky po staré železnici a pojede se rovnou prudším stoupáním na vrstevnici směrem ke zřícenině hradu Zubříč. Trasa se tím pádem lehce zkrátí. Upozorňujeme, že díky těžbě těžkých strojů, je trasa v těchto místech ztížená o vyjeté koleje od lakatošů, někde jsou návozy hrubého kamení a nebo kaluže. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do kategorie

 

Generální partner

Force

Hlavní partner

Stanion

Partneři

TON Drásal Raab Computer
Cyklosport Pavel Bulis Bottico Mitas
Štastná hvězda Reborn Euro Car Zlín
Daylong Pizza bar Angelo Stanion
OD Morava RK Heureka EthicSport
  FCC